| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Bună! Am făcut o cerere de refund la ce I de la Apple, mi-a fost aprobat, cat timp durează ca am citit ca 30 de zile, chiar atât durează sau îți transferă banii mai repede?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

30 este limita maxima, ei trec un maxim ca sa aiba acoperire juridica, in realitate se vor vira mai repede banii cum bine a spus Hyperion7

| Violleta2022 a răspuns:

Chiar atat dureaza, cat ti-au scris si ei: 30 de zile!
Este imposibil sa-ti transfere mai repede, odata ce asta este regula lor care o respecta cu toti cumparatorii.

| Hyperion7 a răspuns:

30 de zile sunt termenul limita legal, însă banii îți vor fi virați mai devreme, depinde și ce număr ești pe lista.