| anonim_4396 a întrebat:

Am gps pe Samsung Galaxy mini 2 Gt-S6500 dar vreau unul care sa imi indice verbal.Am auzit ceva de Igo acela dar e cam dificil de instalat(Am mai citit tutoriale cu pasii de instalare)! Ma puteti ajuta cu un link sau ceva? Si care e rezolutia potrivita?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

E simplu. Pui folder-ul pe card, isntalezi aplicatia, deschzii, dezact internet. activat gps, si musai sa ai un sim in telefon pe care ai semna oricunde(nu cele gen rds), asta cand folosesti gps.