| bianca_1917 a întrebat:

Am incarcat un videoclip facut in windows movie maker si l'am postat pe youtube. mi s-a finalizat incarcarea insa acum cand il caut la youtube broadcast nu imi apare cu toate ca la "videoclipurile mele" il gasesc.De ce nu il pot vedea ceilalti?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai chestia e ce tag-uri i-ai pus, cand il uploadezi youtube te pune sa dai tag-uri adica etichete,, exp "videoclipul meu" si tu cand cauti in lista "videoclipul meu" o sa iti gaseasca multe videoclipuri printre care si al tauwinking Vezi ce ai bagat la tag-uri sau da-le prietenilor tai link-ul sa-l vada directwinking

| bianca_1917 explică:

Am dat link'ul insa le spune ca pers din Romania nu pot vizualiza. Ce pot face sa nu mai fie blocat?