| Andreea28GC a întrebat:

Bună!
Am încercat să fac o poza cu blițul unei pagini dintr-o carte si nu am reusit. Ieseau foarte întunecate sau chiar total negre. După ce am vazut ca nu pot face poză cu blițul, am încercat să aprind lanterna. Se aprindea doar o secundă, după care se stingea brusc.
Poate fi o problemă de la bliț?
Care?

2 răspunsuri:
| CosminMOTORBIKE a răspuns:

Poate fi o problema de la telefon, omule suntem in 2018, telefonuale de 5-6 milioane? Serios? Adica cumpara si tu unu de cent 10-20 milioane, da, da, da, banii se fac greu, lanterna nu fuctioneaza si in camera, adica se stinge automat

| Andreea28GC explică (pentru CosminMOTORBIKE):

Am un Samsung Galaxy S7 si am dat 1.849 de lei. Nu e un telefon de "5-6 milioane".