| momosetemik a întrebat:

Am instalat PhotoShop cs 3 (Am auzit de la o prietena ca este bun) si cand incerc sa scriu un text imi apare o eroare.Imi zice ca mai trebuie sa instalez Text-ul dar eu nu il gasesc.Va rog mult ajutati-ma.Dau Funditssa :*

3 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

Si eu tot PS CS3 folosesc, insa n-am avut probleme precum asta. Dai pe T-ul ala, alegi fontul apoi il pui oriunde doresti pe poza. Pune un screenshot cu eroarea respectiva.

| RCristofor a răspuns:

Buna,iti recomand alt program precum PhotoScape, photoshop-ul este mult mai avansat si se foloseste de obicei la mai multe decat scrierea unui text pe o poza etc...

| 3DEffect a răspuns:

Ia-ti alt program de editare foto, photoshop e pentru cei avansati si presupun k nu o sa-l folosesti la mai mult decat facebook.