| CharlesDarwin a întrebat:

De ce cand incerc sa joc pool pe messenger imi da o casuta si in ea un text in stanga sus cu "You are being redirected"
Am incercat sa reinstalez java de toate am dat click pe text imi arata sa instalez mozila firefox am instalat si tot degeaba imi apare mereu.
ajutati-ma va rog cine imi da un raspuns care functioneaza are funda

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

"You are being redirected" se traduce vei fi redirecționat(pe alt site/ server) unde se alflă aplicația.Dci ai muncit degeaba cu renstalarea java.Procedeul este unul normal și ce e bine e că îți si zice ce vrea sau ce va fce( aplicația). Succes