| yonymadaful a întrebat:

am instalat windows xp si nu/mi functineaza sunetul nu am placa sau driverul audio instalate nu stiu sigur, ma poate ajuta cineva.Va rog. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| krysstal a răspuns:

Ca sa vezi ce driver iti trebuie, sa vezi ce placa de retea ai, du-te la un prieten, descarca de pe net everest home edition (scrii pe google), il instalezi sau il poti gasi sub forma de arhiva, il deschizi si umbli oleaca pe acolo-iti spune toate piesele care le are pc-ul tau, video, audio, retea, placa de baza, tot. Si apoi descarci driverul pentru ce piesa iti trebuie. mersi pentru funda.

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Eact asta are si calculatorul meu am incercat sa iau dp net drivere am stat toata ziua dar nu am reusit sa gasesc nimic mai bine decat sa te chinui sacauti du-te cu calculatorul la un centru de reparatii sa iti refaca windowsul din nou eu asa o sa facwinking
Te salut!