| yoni a întrebat:

Am laptop myria si de fiecare data cand incerc sa bag adaptorul cu cardul de la telefon in el nu il citeste... pur si simplu nu apare nimic.Stie cineva ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Daca zici ca nu a mers, cauta driverele de la cititorul pentru card si o sa mearga.(asa ar trebui sa mearga, daca nu lasa un mesaj privat cu un id de mess si poate te ajut pe mess.)

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Instaleaza driverele de la adaptor

| LucianGabriel a răspuns:

Vezi poate ai nevoi de niste drivere(nu stiu sigur) dar a mers vreodata vreun card la el?

| yoni explică:

Nu a mers