| anonim_4396 a întrebat:

DORESC RASPUNS URGENT! Hei TPU, mi-am luat acum o saptamana un card de 8 GB de pe eMAG. Este Kingston si am si adaptor la el. L-am bagat in adaptor, adaptorul in laptop si acum cateva minute dupa ce am incercat sa imi pun niste muzica ( nu prin cablu USB deoarece foloseam un program si puteam sa il folosesc doar daca introduceam adaptorul in laptop ) si mi s-a intrerupt procesul de copiere al melodiilor pe card. Acum nici adaptorul nu mai citeste cardul, nici telefonul. Ce pot face ca nu mai apare deloc, nici pe telefon, nici pe laptop? Ofer funda si astept raspuns cat mai redepe.

1 răspuns:
| timeOUT a răspuns:

Incearca sa cureti cipul de la card, apoi slotul din adaptor, iar cand il conectezi la laptop sa ai toate aplicatiile inchise, daca tot face figuri, s-ar putea sa nu mai ai ce face cu el.