| anonim_4396 a întrebat:

Buna am luat o tableta evolio evotab fun si nu stiu cum sa folosesc gps nici in instructiuni nu scrie trebuie sa il instalez sau trebuie sa iau un card care sa aiba pe el instalat igo sau geva de genu cina ma poate ajuta

1 răspuns:
| Evolio a răspuns:

Salut,

Pentru tableta Evotab Fun puteti achizitiona Harta Romaniei la pretul de 49 RON(TVA inclus) sau Full Europa la 199 RON (TVA inclus). Pentru actualizare trebuie sa va prezentati cu tableta la service-ul nostru din Strada Ionel Perlea nr.19, sector 1, Bucuresti.

Daca locuiti intr-o alta localitate puteti trimite dispozitivul prin firma de curierat Chronos ( contact curier: 0733.555.000) cu plata la destinatie, insotit de o nota in care sa ne spuneti ce harta doriti sa va instalam la adresa mai sus mentionata. Dupa instalarea hartilor, va vom trimite tableta prin Fun Courier cu plata ramburs. Precizam ca in costul hartilor nu este inclus si transportul tabletei la dumneavoastra. Acesta este de 15 RON, in aria de acoperire Fan Courier ( http://www.fancourier.ro/wp-content/uploads/2012/03/locatiiFAN-complet.pdf ).

Pentru mai multe detalii sunati la 021.300. 2003