| AllForOne a întrebat:

Am mai pus o data intrebarea asta, dar nu o mai gasesc. Nu-mi mai merge messengerul si nici Internet Explorer, decat Google Chrome. Am incercat sa dezinstalez si instalez din nou messengerul si nu merge. Ce pot face?(in afara de reinstalare Windows).

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Te descurci cu umblatul prin registrul Windows-ului? Nu e nevoie de reinstalare la Windows numai pentru messenger. Dacă vrei te pot ajuta cu registrul Windows-ului.

| DiDi a răspuns:

Incearca sa scanezi, poate ai vreun virus obraznic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact acelasi lucru mi se intampla si mie. Nu imi merge nici internet explorer, nici mess-ul. Nu stiu ce sa fac. As reinstala windows-ul dar am pierdut Cd-urile.Ma rog, complicata treaba. De mess. mi-e mai ciuda ca explorer-ul oricum nu-l folosesc

Ce sa fac?sad