| Ioana_5207 a întrebat:

Cum pot sa instalez iar Internet Explorer? Am Google Chrome si am incercat sa instalez I. E dar tot Chrome mi-a ramas. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| vincze_2660 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa intri in control panel, acolo unde scrie add or remove program sa-l cauti si sa-i dai remove.Pe urma vei putea instala explorerul...

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Trebuie sa stergi google-ul chrome si apoi sa instalezi internet explorer-ul.Si mie mi s-a intamplat la fel si astfel am rezolvat.

| dalea a răspuns:

Intri in meniul START si la "run'' tastezi "iexplore" si se va deschide "internet explorer".

| kattya96 a răspuns:

Daca spui ca ai instalat Internetul Explorer at dezinstaleaza Chrome ca sa mearga. din Control Panel happy

| LeX_6975 a răspuns:

Du-te in Start->All programs->Internet Explorer. Il deschizi iar la inceput cand il deschizi iti apare o fereastra unde te intreaba daca vrei ca Internet Explorer sa fie browser implicit (default) Si dai acolo YES si gatawinking Si ca sa fie si mai bine dezinstaleaza si google chrome. Oricum Mozzila FireFox e cam ce`l mai bun la ora actuala. Daca nu reusesti dai un semntongue

| necris77 a răspuns:

S-ar putea sa il ai deja instalat
uita-te in C:\Program Files\Internet Explorer acolo trebuie sa fie iexplore. exe
Mai bine instaleaza-ti un addon la chrome se numeste "IE tabs"
https://chrome.google.com/......mmjbdenadd
Este ca si cand ai avea internet explorer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele Vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs