| Trofimov_Andreea-Maria_1994 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am prin un virus și s.au postat filmul obscene pe contul meu de Facebook și acum e blocat. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Aretha a răspuns:

Asteapta pana nu mai ai facebook-ul blocat.Mi s-a intamplat si mie. Dupa sterge filmuletele.Virusul sigur l-ai luat dintr-un mesaj cu un link ceva de la cineva, fara sa-ti dai seama.Recomand sa dai o scanare la facebook cu antivirusu' ^_^
Spor!

3 răspunsuri:
| ionut7x7 a răspuns:

Aici iti arata cum scapi de virusi 100%
iLikeIt cauta pe google si scrie cum scap de virus de pe fb
E foarte folositor video-ul

| marcar a răspuns:

Buna.Exact asta am patit si eu. Si m-am saturat de acei virusi obsceni si am zis sa blochez contul.L-am dezactivat.Voi reveni la el cand vor disparea acei virusi.

| pebogdan a răspuns:

Buna
vezi pe facebook ai o functie abuz apesi si trimiti lor si ei o sterg