| Timeeeaaaaa a întrebat:

Buna am nevoie de ajutor am un telefon Nokia c3 si nu vror sa imi mearga aplicatile (ex:yahoo messenger,facebook, etc.)stiu din ce cauza, nu am setarile de internet.Le-am cerut de 1001 de ori de la Vodafone dar imi timit numa cele pentru mesaje multinedia si web atat si ar mai trebui cateva setari mereu cand dau la o aplicatie imi zice sa ma abonez la pachete de date. Daca am WiFi ul activat si iau internet de undeva imi mere.Va rog ajutati-ma.happyfundahappy

1 răspuns:
| claudia18 a răspuns:

Si eu am un Nokia C3 si tot de la Vodafone am net eu mi-am configurat telefonul https://www.vodafone.ro/......controller intra aici si fa-ti configuratia... dar problema este ca tot asa nu merge yahoo facebook si etc nici eu nu stiu care este problemea sper sa te fi ajutat.