| Trofimov_Andreea-Maria_1994 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Cum sa trimit un joc de pe o tableta ca Android, pe un telefon fara Android?
Tableta-My tab by Cosmote
Telefonul-Samasung Chapm 2
Am auzit ca merge.
Dau funda!

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Copiezi jocul respectiv neinstalat pe cardul sd, si-l bagi in telefon copiindu-l acolo. Nu stiu ce vrei sa incerci daca cumva vrei sa joci un joc portat pe android si sa-l joci pe un teleforn fara sistem de operare android, sa stii ca nu iti va merge.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Jipa95):

Probabil vrea ceva java.Alea merg dar s-ar putea sa arate aiurea din cauza treceri la o alta rezolutie.

| Jipa95 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

E ca si cum ai avea GTA V pe cd PS3 si cu acel cd ai vrea sa te joci pe pc cu el.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Jipa95):

Stiu ma ce zici de compatibilitatea din android dar alea simple care se bazeaza pe cod java majoritatea merg.

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică (pentru Jipa95):

Eu cam asta voiam. Vroiam sa trimit Poo. Merci!