| Ștefi9 a întrebat:

Bună :*, am nevoie de ajutor. iar.
O prietena are laptop si camera web nu ii merge. vede in ceata. Ce pot sa fac?
Funda :*! ( scuzați categoria big grin )

3 răspunsuri:
| Petripetri a răspuns:

Ori il duce la curatat probabil a intrat praf intre geamul de protectie si obiectiv, ori cupleaza alta camera la laptop

| Antooooooooooooooo a răspuns:

Spune-i să umble la setări, dacă camera e incorporată în laptop și de când a cumpărat laptopul se vede așa, înseamnă că, evident, camera nu este bună.

| jmecher123 a răspuns:

Cand deschide conversatia prin web sa dea file >preferences si apare niste optiuni, sa alega care se vede mai bine :*