| Sabi07 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Studiez limbajul de programare C si vreau sa invat sa lucrez cu fisiere insa nu inteleg deloc la ce se refera, cum se creaza. Am citit care sunt functiile pe care trebuie sa le scriu dar tot nu reusesc. Poate cineva sa ma ajute?

3 răspunsuri:
| LucianStroe a răspuns:

Fetele si programarea... baba si mitraliera.

De ce nu studiezi tu crosetatul sau gatitul mancarii?

| Cr1st1ii a răspuns:

Incearca sa faci un mic programel, ceva foarte simplu la inceput. daca crezi ca nu ai intles indeajuns studiaza cuvant cu cuvant, pana reusesti, alta solutie nu prea este. si eu am procedat la fel cu C++.