| proastalenesa a întrebat:

Bună!

Am nevoie de puţin ajutor. Există vreun program gratuit cu care să pot descărca fişierele cu extensia.007? Dacă nu, pot avea încredere să cumpăr aplicaţii gen FileViewPro sau ParetoLogic FileCure? Sunt eficiente?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Extensia.007 este de la o arhiva "taiata" in mai multe bucati si aia e a 7-a parte, daca lipsesc celelalte e egal cu 0. pentru a deschide arhivele iti recomand 7zip http://www.7-zip.org/

| proastalenesa explică (pentru al3xander):

Acum am înţeles cum stă treaba cu extensiile astea... Am încercat cu 7zip, dar nu merge. Să pot deschide*, da, asta voiam să scriu happy Una am gândit şi alta a ieşit.
Mulţumesc pentru răspuns.

| al3xander a răspuns (pentru proastalenesa):

Pentru nimic, numai bine!