| 阿雷克桑德拉 a întrebat:

am nevoie de un program prin care sa dau restore la conversatiile mai vechi de pe messenger. dar nu din calculatorul meu. conversatiile au fost facute pe alt calculator, la care nu am acces. stiu contul, parola, si toate informatiile necesare, dar am nevoie de conversatii de acum 4-5 zile de exemplu. va rog puteti sa ma ajutati? e urgent!

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Intra in adresa de mail. ai trebui sa ai acolo archive... conversatii. cauta bine ca le gasesti in mail

| 阿雷克桑德拉 explică (pentru eandopuncttk):

Da faza e ca nici in e-mail nu le-am gasit. am dat la conversatii pe e-mail si aveam decat 2. pe care le aveam si pe mess.