| VampireBlood a întrebat:

Am nevoie de voi:stiti cumva in ce program se poate face un covar pentru o pagina?

Răspuns Câştigător
| deeitza a răspuns:

Befunky, pickonkey, pizap, photoscape, photoshop, in astea le fac eu.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In Publisher ai incercat?

| VampireBlood explică (pentru ardnaxur1961):

Nu...dar se poate sa-mi dai un link ceva..ca pe google nu il gasesc apare alte chestii. daca-mi dai si un link funda e a ta

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru VampireBlood):

N-am ce link sa-ti dau. Daca ai, in calculator, instalat, TOT Office-ul, in Office exista Word, Excell, Publisher si alte alea. Deci, il gasesti in Office.