| andreeadragutza22 a întrebat:

Buna am nevoie urgent sa imi spuneti cum pot sa ma renregistrez pe xat acolo cand dau la numele meu am fost inregistrata odata cu nume parola si acum nu o mai stiu si cand vreau sa ma inregistresz spune ca trebuie resetat adobe flash palyer cine ma ajuta :9 va rog :9 frumoscryingcrying (funda?)batting eyelashes

1 răspuns:
| quintron a răspuns:

Deci! dai click la am uitat PAROLA scrii adresa d e-mail cu care te-a inregistrat si GATA si parola!
Adobe nu se reseteaza se instaleaza si il gasesti aici http://www.adobe.com/products/flashplayer/
Funda