| xPanth3r a întrebat:

cine ma ajuta si pe mine cu ceva? DAU FUNDA! RAPID!

Dati-mi si mie un Antivirus bun! Am nevoie! URGENT!
Va rog frumos! Dau funda si vot celui mai bun raspuns, vreau sa imi spuneti si de ce este bun
adica: (numele antivirusului) este mai bun ca are nu stiu ce ca face nu stiu ce etc

DAU FUNDA SI VOT!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici:
https://mariuscucu.ro/antivirus-bun/
ai un top al programelor antivirus gratuite si alegi ce-ti place.

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Adwcleaner este foarte bun, poti sa cauti pe net de ce e asa de bun.
Mai aveam unul pe care l-am sters, dar nu mai stiu ala cum se numea.

| xPanth3r explică (pentru Mayhem666):

Pentru PC vreau nu petnru telefon sau tableta

| Mayhem666 a răspuns (pentru xPanth3r):

Adwcleaner este pentru PC si laptop, nu pentru telefon sau tableta. Eu il am instalat in laptop si ma ajuta mult. Mie mi se pare foarte bun.

| gelu1970 a răspuns:

Bitdefender total
kaspersky
norton
daca nu esti dispus sa platesti alege unul free.
360 e chinezesc si au fost prinsi ca furau date utilizatorilor. asa ca ai grija ce alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CM Security Antivirus free este bun. Are multe funcții.

| xPanth3r explică (pentru anonim_4396):

Ma refer pentru PC!

| Rommeo a răspuns:

Uite o metoda foarte eficienta.
http://romicaprihor.blogspot.ro/......usare.html

| Friday13 a răspuns:

BitDefender clar.

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

360 este bun pentru că îți arată și îmbunătățește bootupurile (timpul de pornire) notificări despre posibili viruși nu te lăsa să deschizi aplicații care sigur au virus si cam atât, funda?