| icEmaN10 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! Pe laptop nu mai merge google chrome, iexporer explorer si mai multe din cauza adica imi spune ...in win32mode! o solutie va rog si nici cu start/run cmd nu merge!

1 răspuns:
| Arrum a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti instalezi iar windows-ul.Si ai grija pe ce site-uri intri ca pe unele sunt virusi si or sa iti distruga laptop-ul.Acum ai grija ce descarci sau ce e-mail-uri deschizi ca pana si o poza poate sa aiba virusi. Daca vrei sa vorbim mai detaliat imi trimiti un mesaj si o sa iti raspund. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?