| CatGirl a întrebat:

Am nokia 6500 slide. Si am o mare problema: nu am calculator la el. Ce program as putea lua de pe Internet pentru a avea calculator pe telefon? Multumesc!

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Cum sa n-ai calculator?
Eu am avut telefonul, si ai un calculator chiar foarte bun.
mai cauta.

| costymaximus a răspuns:

Are calculator, cum sa nu aiba(am acelasi telefon), ai cautat in "organizator"?

| valy a răspuns:

Nici eu nu am pe nokia 6234winkingdar lasa ca mai bine faci pe foaie.mai faci si putina matematica...mai faci niste excertii pentru creierbatting eyelashes

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Ai USB?
Reactualizeaza software-ul pe telefon utilizand programul nokia pc suite.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa n-ai calculator?
Eu am avut telefonul, si ai un calculator chiar foarte bun.
mai cauta.