| gabicostil a întrebat:

Buna am o boxa (mini bluetooth speaker) si după ce am primit-o si am pus ceva muzica pe ea cred ca a mers cam 30 de minute si după s-a oprit am conectato la pc dar nu se aprinde acel Led deloc nici daca pun muzica nici daca o pun la încărcat deloc știți ce sa fac sa mearga

1 răspuns:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Cred ca s-a ars happy trimite-o inapoi (returneaz-o). Posibil sa se fi ars de la muzica cu bass (asta in caz ca ai pus muzica cu bass puternic ) happy