| YaZuka a întrebat:

Buna, am o bratara smart wristband fitness s2, mai exact am scos-o din cutie si am bagat-o la incarcat si a inceput sa palpaie 2 leduri am lasat-o 2 ore. si nu pot sa o pornesc... Cum sa fac?

1 răspuns:
| Coco755 a răspuns:

Cel mai bine o trimiți înapoi la reprezentanța firmei, sau de ce nu, revi cu ea în magazinul de unde ai cumpărat-o!
Este foarte important ca ambalajul/cutia să nu fie deteriorate, pentru a ți-o schimba cu alta nouă, deoarece unele produse au probleme din fabricație!
Succes!