| pwf98 a întrebat:

Salutare
Am cumparat azi o bratara / ceas fitness M4
Nu se aprinde, am bagat-o la incarcat, se incarca dar nu se aprinde.
Care sa fie problema?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aplicatia ai descarcat-o in telefon?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde sa stii m noi ce are, daca nu merge nici maine du o inapoi de unde ai luat o si vorbeste cu vinzătorul roaga l sa-ti dea alta si daca ai cum sa o probezi acolo la el in magazin inainte de a ajunge acasa, daca el zice ca asta era ultima, m sa i ti dea banii inapoi, daca ai cumpărat o online atunci e greu sa o chimbi, oricum ceasul pare defect, poate este vorba d baterie dar nu cred, in timp ce este la incarcat nu poti sa o deschizi din butoane? Mai cauta vezi sa nu fie oprita, sau pooate are protectie la baterie cauta locasul bateriei ca daca are protectie atunci bateria nu este introdusă in ceas nu face contact.

| Mirel4412 a răspuns:

Vrei sa-i dau capac prin intermediul internetului sa o fac sa mearga?