| stefan1995 a întrebat:

Am o camera foto Samsung digimax L60 si nu am avut incarcator.Mi-am cumparat cablu de date si l-am pus la un incarcator cu iesire usb. Bateria si incarcatorul au amandoua 8 mili amperi. Ea poate fi scoasa din camera dar trebuie incarcata cu un adaptor, mai complicat. Aparatu a stat cam 4-5 luni fara sa fie incarcat. Intrebarea ar fi: Este posibil ca aparatul foto sa nu poata fi incarcat prin locul unde vine pus cablul de date ( mini - usb )?

1 răspuns:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Posibil sa nu fie ca la telefoane, acum nu stiu ce sa zic in probabilitate de 75% zic ca ar trebui sa se incarce sunt sigur pentru ca nu are cum iar restul posibil sa nu! sper ca ti-am fost de folos