| AndreeaDeea221998 a întrebat:

Am o curiozitate. Pe google classroom profesorii pot suna elevii atât vocal dar și cu camera? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pe google classroom nu se fac apeluri din ce știu...

| Marie308 a răspuns (pentru Adry05):

Sti cumva cum pot adauga un alt fisier pe class room daca am preda deja o tema?

| Adry05 a răspuns (pentru Marie308):

Dacă nu-ți apare altă opțiune să adaugi, trebuie să dai anulare predare și să pui din nou fișierul/fișierele pe care vrei să le predai

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Profesorii nu pot suna elevii cu camera! Eventual cu telefonul!
Eu am auzit că te poate cu apartamentul!
laughing

| AndreeaDeea221998 explică (pentru gabicoo):

"Scuza-mi-o" atotștiutorule sau atotștiutoreo! Ma refeream la apelul video! Ai uitat când mergeai în picioare pe sub pat și cereai sa fii sunat/a cu camera (webcam) pe Yahoo! Messenger?

| AndreeaDeea221998 explică:

Mulțumesc tuturor!

| UMAJAN a răspuns:

Da, se poate si cu camera.

| UMAJAN a răspuns (pentru UMAJAN):

Ups, nu pe Google Classroom pe Google meet se poate.

| PixulMisto a răspuns:

Am și eu Google classroom...dar nu poți să faci apeluri.