| Nataliaa2176 a întrebat:

Am o imprimanta HP 6500A si imi apare o eroare cum ca am o bucata de hartie blocata! Am verificat foarte bine si nu este nimic blocat acolo, am dat resetare din fabrica dar inca apare aceasta eroare! Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Este rupta o parte din mecanism, un senzor este defect sau fire de par au intrat pe transportorul de hartie. Mai poate fi praf sau depuneri de tus pe senzorii optici. Scuze de greseli.

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Este rupta o parte din mecanism care sau un senzor defect.