| XenofX a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet F2280 All-in-One si wind 7 si nu gasesc driver bun Am descarcat cateva le-am instalat si nu inteleg de ce nu functioneaza imprimanta cand ii dau sa printeze nu reactioneaza deloc. Va rog dati voi site. funda *cd-urile de la imprimanta sunt doar pentru wind. 2000 Vista si xp

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Asa cum a zis si Chinezu008, site-ul producatorului este primul verificat intotdeauna: http://h10025.www1.hp.com/......reCategory

| Chinezu008 a răspuns:

Incearca pe siteu producator. sau incearcal pe cel de la vista. eu nu mi-am gasit driverul la placa video pentru wind7 si am bagat de vista si mi-a mers