| Tunder22 a întrebat:

Buna am o intrebare am luat un joc care cere urmatoarele cetinte:Mac OSX 10.2.8
MINIMUM
G4 or G5 800MHz Processor
256MB RAM
32MB AGP GeForce2 MX or ATi 7500 Class Video Card
1.4GB Hard Disk Space
RECOMMENDED
G4 or G5 1GHz Processor
512MB RAM
64MB AGP GeForce 4ti or ATi 9000 Class Video Card

Eu am in pc 64MB video card NVIDIA GeForce4
Procesorul 1Ghz
insa ramu ma dezavantajeaza am doar 385 daca il schimb cu unu de 1gb jocul o sa imi mearga mai bine?

8 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Daca pui de 1 gb o sa se miste stas.Insa la ce PC ieftine sunt azi cu 10 mil iti ei unu stas...

| GEORGE a răspuns:

Pai da. normal

| ktalin2k a răspuns:

Tu ai windows sau mac?

| Tunder22 explică:

Vad ca la procesor recomandat e 1ghz insa oare de la ram sa mearga asa greu jocul?

| Tunder22 explică:

Windows

| Tunder22 explică:

Poi are ceva daca ai bag 1gb ram eu vreau pentru jocuri si inteleg ce zici Mishuization

| Tunder22 explică:

Poi procesorul nu ar putea suporta atat memorie ram? daca i bag 1Gb in loc de 385?

| Wehrmacht a răspuns (pentru Tunder22):

RAM-ul este suportat de placa de baza nu de procesor.