| EcKood a întrebat:

Buna am o intrebare am un windows 7 microfonul merge, inregistreaza dar nu se aude in boxe de ce? dau >funda:

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Pai calulatorul nu iti reda inreginstrarea in timp ce vb prin placa audio la pc va trebui sa opresti inreginstrarea si dai play dupa daca nici asa nu merge inseama ca e problema de windows ca nici vista nici win7 nu are iesire 5. 1

| Broadband a răspuns:

Poate nu l-ai bagat in mufa care trebuie. mai trebuie sa bifezi din placa de sunet daca vrei sa-ti mearga. sper ca ti-am fost de folos. bafta!

| AlinRuță a răspuns:

Cuta la ala unde dai sa se auda si in casti si in boxe
si dai 4 speakers