| StefanVLY a întrebat:

Am o intrebare caut in progra cu care sa pot sa decupez o parte dintr-un videoclip adica, nu cu timp dela 00:10 - 00:20, vreau ceva care sa decupez imaginea adica sa dai putin din josul videoclipului ca e ceva de care nu am nevoie! dau funda!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Windows Movie maker, Sony vegas, virtual dub exista mai multe programe.

| StefanVLY explică (pentru AgathaRo):

Imi explici cum fac asta in win movie maker? Daca da, ati dau funda!

| AgathaRo a răspuns (pentru StefanVLY):

Sa fii iubit dar din pacte eu nu am pc NASA ai nevoie de configuratie mult peste pentru a edita clipuri.Pastreaza funda pentru altcineva.

| StefanVLY explică (pentru AgathaRo):

Meriti funda, nu stiu de ce, dar o meriti!