| laura_7620 a întrebat:

am o intrebare! Ce telefon este mai bun, samsung galaxy's sau Iphone?

Răspuns Câştigător
| Xtzr a răspuns:

Salut, eu iti recomand Samsung, iphone este destul de sensibil, dar daca doresti sa iti dau mai multe detalii, poti spune si ce Iphone.

10 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Samsung galaxy s = display mai mare, calitate mai buna a imagini, android

| Xtzr a răspuns:

Iphone 4, cum am zis mai sus este mai pretentios, sistemul de operare de la Samsung se misca mai repede, nu o sa ai probleme. Poti incerca si un HTC.

http://www.1800pocketpc.com/blog/wp-content/uploads/2009/02/rock-phone3.jpg

| LostInMyDreams a răspuns:

Buna Laura! Din cate m-am informat eu sa stii ca Samsung Galaxy's este mult mai bun decat Iphone. Uite citeste aici articolul si comenariile:http://www.capital.ro/......6677.html.

| laura_7620 explică:

As vrea sa imi iau iphone4

| georgelu a răspuns:

Iphone 4 sau 3gs are softul mai bun gandeste mai repede ca galaxy s happy

| bella35 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun e Iphon-ul(costa mai mult) dar mie imi plac ambele. Iphon-ul are mai multe (si poti pune mai multe) programe.

| bella35 a răspuns:

Dupa parerea mea cel mai bun e Iphon-ul(costa mai mult) dar mie imi plac ambele. Iphon-ul are mai multe (si poti pune mai multe) programe si jocuri.

| coxty a răspuns:

Nu se compasa Samsung galaxy's cu iphone

| TupacShakurAmaru a răspuns:

Iphone

| nadylovehim a răspuns:

Buna :* Eu iti recomand iPhonul deoarece are foarte multe aplicatii fata de samsungul acela galaxy happy SPER SA TE AJUTE RASPUNSUL MEU :*