| cosmincola a întrebat:

Buna am o intrebare:daca sa zicem am un iphone si vreau sa ma uit la televizor de pe el si am aplicatia corespunzatoare, imi trebuie si net?

Răspuns Câştigător
| teodor10 a răspuns:

Exista si tv prin internet, dar de asemenea exista si tv prin aer (adica free). In general, majoritatea telefoanelor replica se folosesc de tv free. Bineinteles trebuie sa fie sub acoperirea distribuitorilor de asemenea servicii, in general in orasele mari fiind acoperire.

1 răspuns:
| kiddutssa a răspuns:

Citez: "am un televizor si am si cablu de alimentare la el, trebuie sa am si cablu tv sau antena ca sa ma folosesc de el?" am incheiat citatul...