| brokxy a întrebat:

Am o intrebare sad Imi mai pot salva contul de facebook? Am un cont, e pe numar de telefon.Si l-am dezactivat si am adaugat la alt cont de-al meu numarul cu care m-a logam la contul dezactivat. Vreau sa il activez dar cand incerc sa intru in cont cu numarul imi da celalalt cont. Nu cel dezactivat. Si as vrea sa il salvez pe cel dezactivat ca am ceva important pe el.Se mai poate? Nu stiu....Am sters numarul de pe celalalt cont dar tot la contul pe care nu-l vreau ma trimite sad

1 răspuns:
| AlexaMaria13 a răspuns:

Nu mai merge. Aceeasi situatie am avut-o si eu. Nu a mai functionat contul dezactivat... Si mi-am creat altul.