| alwaysStyles a întrebat:

Buna am o intrebare la scoala profesoara de tehnologie ne duce intr-o sala de calculatoare acolo cand deschidem windowsul ne apare administrator sau elev 7 dam pe elev 7 si trebuie sa scriem parola stiu parola dar vreau sa intru si de pe alculatorul meu. problema e ca mie nu imi apare decat administrator cum sa fac sa intru in calculatorul de la scoala?

Răspuns Câştigător
| shnako a răspuns:

laughing Cam multe vrei tu. Stai linistit, Windowsurile alea sunt facute de AEL. Am instalat si eu de multe ori pe calculatoare de la scoala, se fac toate instalarile si setarile automat. Inclusiv cele de securitate. Deci nu ai cum.

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Nu poti.

Răspuns utilizator avertizat
| SockyQ a răspuns:

Idem Gabi.
Daca n-are niciunul team viewer 7, n-ai cum.