| CutiePieMarzia a întrebat:

Am o intrebare: Poate unii din voi ati auzit de Brainly, va rog, ajutati-ma cum sa imi sterg contul?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna Beatrice,

Pentru a-ti sterge contul Brainly trebuie sa mergi la profilul tau, sa selectezi "Edit Profile" si mai apoi la sectiunea "Preferences" vei gasi jos de tot optiunea "I want to delete my account".

De asemenea, poti sa trimiti un email la adresa privacy@brainly.com cu subiectul "Delete Account" si sa incluzi in textul emailului Username-ul tau si adresa de email care a fost folosita pentru a crea contul.

Succes!

1 răspuns:
| CutiePieMarzia explică:

MULTUMESC MULT Ora De Net! Dar imi spune: Utilizează formularul de contact şi întreabă despre ştergerea contului tău.cristina-maria.sandu@brainly.com.

MERSI ORICUM!winking