| xDeniilalaxd a întrebat:

Am o intrebare : pot transfera mb de pe un abonament Vodafone pe altul? Astept raspunsurile voastre happy, dau funda!

Răspuns Câştigător
| alezzut a răspuns:

Daca ai abonamentul pe cartela da daca nu ai abonamentul pe cartela iti sugerez sa te duci la un reprezentant Vodafone. Funda?

1 răspuns:
| Ruocsss a răspuns:

Eu mi.am transferat mb de pe abonamentul mamei pe al meulaughing Si a trebuit sa astept pana la plata facturii, apoi dupa ce am platit factura mb s.au transferat pe abonamentul meu.