| betibeti50 a întrebat:

Buna!
Am o intrebare si as dori un raspuns, daca ma puteti ajuta.
Ca sa vorbesc pe skype pe mobil in strainatate, am nevoie si de un cont de gmail?

4 răspunsuri:
| ClauditaSmile a răspuns:

Nu cred ca iti trebuie cont de gmail ca sa vorbesti pe skype de pe mobil. Stiu ca skype nu are nici o legatura cu google. Acum depinde la tehnologia aceasta s-ar putea sa iti ceara daca ai android. Acum vezi si ce iti raspund ceilalti.

| betibeti50 explică (pentru ClauditaSmile):

Sotul meu pleaca in strainatate si am auzit ca pe mobil trebuie sa ai si cont de gmail, ca sa vorbim pe skype. Avem conturi pe skype, dar nu stim cum functioneaza in strainatate apelurile video de pe laptop pe mobil. Mersi pentru raspuns!

| ClauditaSmile a răspuns (pentru betibeti50):

Eu am cont de gmail si de skype. Eu nu am folosit skype pe mobil, doar gmail am folosti pe telefon
Vezi daca linkurile de mai jos te ajuta cu ceva:
https://www.google.ro/......ps?/search

| betibeti50 explică (pentru ClauditaSmile):

Ok,mersi frumos, am sa incerc si la un centru de telefonie, o zi buna