| tinagirl a întrebat:

am o intrebare si eu; am un laptop de 2 ani si mi se incalzeste unde i coolerul si scoate un zgomot tare, tastatura ramane rece si de inchis nu mi se inchide dar zgomotul e deranjant. ce ar trebui sa fac? ce ma sfatuiti?

3 răspunsuri:
| LeMotán a răspuns:

Trebuie sa cureti coolerul si gura de aerisire. Este un procedeu destul de simplu, dar daca nu te pricepi, mai bine roaga pe cineva care stie, pentru ca poti deteriora foarte usor placa de baza. Sau il poti duce intr-un service. In functie de modelul laptopului si de service, preturile variaza de la 20 pana la 100 de RON.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Cum spunea si ''motannu''curata-l.si poti sa iti cumperi un cooler care se tine sub laptop happy
Asa aveam eu la laptopul Compaq care are probleme GRAVE cu incalzirea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba leptopul big grin