| BeresBeatrice a întrebat:

Buna am o intrebare va rog ajutati-ma!
Nu mai pot face nimic pe TPU fara mesajul de confirmare a email-ului meu, de ce nu il primesc? Nu e nimic nici in inbox, spam sau trash...

Răspuns Câştigător
| dayanalove12 a răspuns:

Pai daca ai pus email-ul de la id-ul de mess adica cum ar fi (spun unu la intamplare) claudiu_nae95@yahoo.com nu o sa mearga pentru ca am incercat si eu si au spus ca au probleme si ca nu merge.eu mi-am facut cont pe gmail.si acum primesc toate email-urile. daca vrei sa-ti faci cont scrii pe google gmail si intri pe site si dai ca sa-ti faci cont.bafta.funditza?:*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trimite un mesaj administratorului Stela, din CONTACT si spune-i problema. Succes si numai bine!

Răspuns utilizator avertizat