| andreea_6591 a întrebat:

am o mare rugaminte...cand inchid calculatorul mi se restarteaazaa de cecrying si trebuie sa il inchid din buton. Ce trebuie sa fac?

4 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Buna andreea. Ti se restarteaza calculatorul cand il stingi deoarece este virusat.Asa imi facea si mie.Reinstaleaza windows-ul

| ziz a răspuns:

Poate in loc de shut down tu ai restart.

Si de aceea.
Da la start si vezi apasa pe Turn off computer si vezi daca e restart sau shut down.happy

Mi s-a mai intamplat si mie asa.

Fuunda?batting eyelasheste roog.happy

| haiZI a răspuns:

Pentru-ca e setat pe restart si nu pe shutdown

| Lala20 a răspuns:

Poate apesi pe iconita gresita cand vrei sa dai "power off" din computer. Funda?