| Rechin_3844 a întrebat:

am o mica problema am pus pe youtube un video cu un pireten... a stat cam 2 saptamani, el s-a suparat si l-am sters cand scrie-i numele lui pe google iti dadea link la video. dupa ce am sters video tot asa da zicea ca am inlaturat video-ul acum dupa ce mi-am sters si contul de youtube, apare fara numar:)) pe google descrierea de la viodeo dar nu si video-ul adica : la descriere era sa zicem morcovelu' si numele era ""iepurele clin"" cand scriam iepurele clin pe google dadea pagina cu viodeul de p[e youtube acum da 10-20 pagini in care nu se vede filmul dar apare descrierea inainte sa dai click pe link sa va arat:
(am acoperit numele are acelasi cu o personalitate din oras de la mine si are mai multe rezultate... dar in mare parte e cu el)
http://img30.imageshack.us/i/graphicrambikes002.jpg/
daca stiti cum pot sa le sterg...cu drepturi de autor sau ceva va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Poate ca descrierea e inca in baza de date youtube. Mai asteapta cateva zile, poate dispare de la sine si daca nu, contacteaza administratorii site`ului si cere`le sa faca ceva in legatura cu asta.

P.S.: Nu le spune ca prietenul tau s`a suparat, ci spune`le pur si simplu ca vrei sa nu mai apara rezultatele respective pe google. Succes!