| MaryMerisor a întrebat:

Buna!
Am o mica problema cu laptopul! Se incarca bine, dar atunci cand il deschid imi apare pe ecran " ASTEPTATI"... am stat si am asteptat vreo ora si tot nu s-a intamplat!
Imi puteti da un sfat, va rog?
Multumesc!
Fundita

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

S-a dus hardu pe apa sambetei. Interesant ca la toti s-a dus deodata, si eu am patit si multi preteni de a mei. Sigur e ceva virus care il distruge, prea mare coincidenta deja. Altu a zis ca iesea fum din el si asta acum o saptamana. A meu s-a ars acum 2 saptamani. Ce chestie. Si eu stateam 3 ore sa misc mousul pe ecran si in 30 minute pornea windowsu.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da, te duci la service!

| gelu1970 a răspuns:

Repara start.