| mihaeellaaa a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu facebook-ul, mai exact cu intratul de pe telefon. Ce inseamna cand in lista la chat apare telefonul singur sau cand apare telefonul si langa scrie 1 minut, 1 ora etc.

1 răspuns:
| BTWIN a răspuns:

Cand apare telefonul simplu, persoana respectiva a fost logata pe fb de pe telefon, iar ultima data a fost acu 5-6ore.Cand apare telefonul si 2minute.Inseamna ca a fost logata pe facebook de pe telefon si a dat log out de 2 minute.