| plasmaticus a întrebat:

Buna,
Am o poza cu mine intr-un cadru oarecare. Vreau o aplicatie cu AI sa preia doar corpul meu si sa il puna intr-un alt cadru pe care i-l spun in cateva cuvinte.
Stiti ceva asemabator?
Multumesc

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-o tu fără inteligență artificială ci doar cu inteligența ta: decupezi după contur (sunt programe online specializate pentru așa ceva) și plasezi poza unde vrei

| plasmaticus explică (pentru sierra1):

Nu inteleg de ce raspunzi arogant daca nu stii raspunsul la intrebare.
Daca nu stii, abtine-te.
Nu am nevoie de sfaturile tale.

| sierra1 a răspuns (pentru plasmaticus):

Repet: decupezi după contur (sunt programe online specializate pentru așa ceva) și plasezi poza unde vrei

cu păcere!

| plasmaticus explică (pentru sierra1):

Esti incapabil sa intelegi intrebarea.

| sierra1 a răspuns (pentru plasmaticus):

Bănuiam că ai probleme cu ințelegerea unui text... dacă dacă vrei (spre binele tău) iți desenez, poate așa pricepi

| plasmaticus explică (pentru sierra1):

Esti greu de cap. AI are rolul sa faca si cadrul pe care i-l cer, arogantule. Chiar nu iti e rusine? Nu vezi ca nici nu stii sa raspunzi dar esti si fara bun simt? Daca esti incapabil sa raspunzi, taci.

| sierra1 a răspuns (pentru plasmaticus):

"plasmaticus: Esti greu de cap... esti si fara bun simt?"

iar mă confunzi cu mă-ta, așa-i?

| plasmaticus explică (pentru sierra1):

Atat de jos te cobori? Sa te iei de alte fiinte? Invata sa citesti, arogantule.

| sierra1 a răspuns (pentru plasmaticus):

" plasmaticus: Atat de jos te cobori? Sa te iei de alte fiinte?"

ca idee, tu de iei de bursuci, de izmene, de bretele... nu de ființe?

| plasmaticus explică (pentru sierra1):

Corect, tu esti un bursuc si o pereche de izmene patate

| sierra1 a răspuns (pentru plasmaticus):

Păcat de tine, credeam că ințelegi ce scrii. Nu-i bai, sunt mulți ca tine deci nu dispera

| plasmaticus explică (pentru sierra1):

Pacat e ca din cauza ca ma cert cu un ciudat si arogant ca tine, nu vor mai raspunde altii la obiectul intrebarii. Inteleg ca tu castigi puncte prin nesimtirea acestor mesaje pe care le lasi aici.