| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, vreau si eu o aplicație pe telefon ca cea de snapchat știți funcția care va schimba fata? eu vreau fix opusul gen corpul sa fie din poza si fata mea nu ca la snap invers.
Dar să scaneze fata sa nu fi e nașpa vreau ceva asemănator ca la snap

2 răspunsuri:
| AntoAnto2006 a răspuns:

Stiu eu uns, care a promovato si Ilie's Vlogs, se numeste MSQRD, e mult ai faina decat snapchat, si amuzanta, o am chiar eu pe telefon, dar am si eu o intrebare, bun este un cantec normal cu toate cele, daca ii scoti versurile, si ramane doar melodia, mai are copyright?

| TheSeventhSin explică (pentru AntoAnto2006):

Nu, dar mai sigur e sa pui o voce in plus fata de melodie, adica negativul + o voce oarecare.
Depinde ce vrei sa faci cu ea.