| kok2111 a întrebat:

Am o problem la mouse, adica eu dau de cursor in stanga si el se duce in dreapta dau in sus se duce in jos(am un mouse marvo m399).

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cea mai simpla rezolvare este sa reinstalezi driverele pentru mouse. Le dezinstalezi din Device Manager si se vor reinstala automat, odata ce sistemul il detecteaza.
Mai jos ai pasii cum sa ajungi in Device Manager, in functie de sistemul de operare pe care il ai pe pc/laptop.
https://www.lifewire.com/how-to-open-device-manager-2626075